Nasz serwis WWW aby umożliwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
zamknij

Marki

 • AnyDesk
 • CenCert

  CenCert

  Centrum Certyfikacji Kluczy CenCert jest kwalifikowanym dostawcą usług zaufania. Funkcjonuje w ramach firmy Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o. (grupa kapitałowa COMP S.A.).

  Głównym produktem firmy jest podpis elektroniczny, ale w ofercie Klient znajdzie także pieczęć elektroniczną, znaczniki czasu. Cencrt oferuje również certyfikaty do Węzła krajowego, ale także karty i akcesoria do CEPiK.

 • Elzab S.A.

  Elzab S.A.

  Zakłady Urządzeń Komputerowych „ELZAB” Spółka Akcyjna – polskie przedsiębiorstwo, które od ponad 50 lat produkuje sprzęt elektroniczny na skalę przemysłową. Spółka jest jednym z głównych dostawców kas i drukarek fiskalnych w Polsce. Produkuje również kasy samoobsługowe, wagi elektroniczne, szuflady kasowe, sprawdzarki cen, drukarki etykiet, POS-y, oraz akcesoria do integracji systemów kasowych.

 • Insoft Sp. z o.o.

  Insoft Sp. z o.o.

  Wiodącym producent oprogramowania dla systemów sprzedaży detalicznej.

 • Novitus

  Novitus

  Nazwę Novitus początkowo nosiło odrębne od Comp SA przedsiębiorstwo. Swoją działalność przedsiębiorstwo rozpoczynało pod nazwą Optimus IC w 1994, która w 2005 została zmieniona na Novitus

 • Paytel S.A.

  Paytel S.A.

  PayTel łączy świat online i offline!

  Wiodący na polskim rynku dostawca usług płatniczych. Działa w omnichannel, dostosowując swoją ofertę do aktualnych potrzeb biznesu. Specjalizacją marki są płatności bezgotówkowe, dokonywane za pomocą kart płatniczych i płatności mobilnych oraz zarządzanie siecią terminali POS. PayTel wraz z grupą SIBS (której jest częścią) i Partnerami biznesowymi oferuje rozwiązania również w zakresie płatności elektronicznych i online, w tym te dokonywane z pomocą bramki e-commerce i płatności QR. Łącząc ze sobą innowacyjne rozwiązania i najwyższą jakość oferowanych usług, PayTel zapewnia swoim Klientom stabilną i bezpieczną współpracę.

 • SUNMI